תמונת אווירה - אתר תצפית
איקון תצפית
תצפית

בחולון-שכונת תל גיבורים רחוב הברקן פינת החזית. עסקת קומבינציה

התחילו עבודות פיתוח

חדרים
4-5
קומות
12
יח”ד
100
אודות הפרויקט

חולון כבר מותגה כעיר הילדים, והיא מציעה קרבה לתל אביב רק במחירים שפויים יותר.  

שכונת תל גיבורים הוותיקה, בה מצוי הפרויקט של תצפית, שהוקמה בשנות ה-50 של המאה שעברה, מיועדת לעבור ע"י עיריית חולון תהליך מואץ של התחדשות עירונית – בדגש על פינוי בינוי ותמ"א 38. תהליך זה מתבצע תוך חיבור של השכונה למרכז העיר חולון, ובמקביל מינוף של הקרבה לשכונות דרום יפו כדי לחבר את השכונה אל ליבו של המטרופולין – תל אביב.

הקומות הגבוהות של הבניינים החדשים בשכונה אף משקיפות אל הים התיכון, מה שמחדד את הקרבה של השכונה גם לחופים של בת ים השכנה. השכונה, המוגדרת כשכונה משפחתית, עתידה לגדול, לשנות את פניה, להתחדש ולקלוט לתוכה תושבים רבים אשר מצד אחד מעוניינים בקרבה מיידית לאתרי הבילוי והתעסוקה של תל אביב, אל במקביל גם לנהל חיי משפחה מבלי להזדקק לבצע וויתורים הכרוכים במגורים בליבה של העיר ללא הפסקה. דגש מיוחד ניתן לחיבורה של חולון בהשקעה של מיליארדי שקלים לתשתיות התחבורה של אזור גוש דן, בדגש על הפרויקטים הלאומיים הבאים: הקו הירוק של הרכבת הקלה, פרויקט מהיר לעיר ופרויקט האופנידן.

הפרויקט תצפית בחולון, בשכונת תל גיבורים, בצומת הרחובות הברקן פינת החזית, כולל 2 בניינים ובהם כ-100 דירות, שייבנו בארכיטקטורה מודרנית ובינוי יוקרתי. דירות אלו יספקו למשפחות שיתגוררו בהן איכות חיים אופטימאלית וחווית מגורים מיוחדת. מתוכנן תמהיל דירות מגוון קטנות וגדולות כ- 2 בניינים כ-12 קומות. 

תמונת אווירה - אתר תצפית
תמונת אווירה - אתר תצפית
תמונת אווירה - אתר תצפית
הסביבה

שכונת תל גיבורים הוותיקה רחוב הברקן פינת החזית

היתרונות

נוף לחופי הים המרהיבים של בת ים
קרבה לאתרי בילוי,פנאי ותעסוקה של תל אביב
חיבור חולון לתשתיות התחבורה של גוש דן
חיבור לקו הירוק של הרכבת הקלה
חולון עיר הילדים – שפע מוזאונים, פארקי מים ומתקנים לילדים
טלפון
6957*
מיקום
רח' המעיין 2, מודיעין

צור קשר

מוזמנים להשאיר פרטים,
ואנחנו נתקשר אליכם

    דילוג לתוכן