נשר - אברהם פרץ

אודות תצפית

החברה פועלת בעולמות של ייזום והקמת פרויקטים למגורים, התחדשות עירונית , מסחר ולוגיסטיקה.

קבוצת תצפית – נדל"ן עם נשמה

אנו בתצפית נדל"ן ניגשים לפרויקט מתוך ראייה וחזון שבבתים אותם אנו בונים יחיו משפחות, אנו נעשה מעל ומעבר כדי שהבתים יתאימו לצרכים ולחלומות של משפחות, שיתאפשר לגדל בהם ילדים ברווחה, לחיות חיים עשירים בתוכן וחוויות, בתים שיעניקו למתגוררים בהם נוחות ונחת. אנו מבינים שרכישת בית בישראל זו העסקה הרגשית והכלכלית החשובה ביותר שאדם עושה בחייו. בהקשר הזה אנו בהחלט יכולים לומר שעבורנו האמירה שהלקוח נמצא במרכז זו אינה אמירה שיווקית, אלא זהו ערך-על שאנו פועלים לאורו. הלקוחות שלנו יהיו אנשים הבוטחים בנו, תולים בנו את תקוותיהם לעתיד טוב יותר, ואנו נסייע להם להגשים את חלומותיהם ורצונותיהם. 

תמונת צוות - אתר תצפית
תמונת צוות - אתר תצפית
תמונת צוות - אתר תצפית
תמונת צוות - אתר תצפית

החזון שלנו- בניין הארץ

הייעוד העסקי שלנו הוא לשמש גורם מוביל ומשפיע בבניין הארץ, לאורכה ולרוחבה, באזורי הביקוש ובפריפריה כאחד, מתוך מטרה שהבנייה תיבנה בצורה מיטבית ואיכותית.

תצפית נדל"ן פועלת בעולמות של ייזום וניהול פרויקטים למגורים והתחדשות עירונית, מסחר ולוגיסטיקה. יכולות החברה מאפשרות לה עבודה בפריסה גיאוגרפית רחבה, בו-זמנית במספר רב של פרויקטים, בצבר פרויקטים הכולל יותר מ- 5,000 יח"ד בתחום המגורים ומעל 126,000 מטרים של לוגיסטיקה מסחר ומשרדים. 

הניסיון של האנשים בתצפית נדל"ן הוא מגוון והחברה מקפידה על ניהול סופר מקצועי, חדשנות, חשיבה מחוץ לקופסא ואיכות בלתי מתפשרת. אנשי המקצוע שלנו הם שחקני נשמה הבוחנים בדקדקנות כול היבט בתהליך הפיתוח של פרויקט נדל"ן: תכנוני, פיננסי, משפטי, כלכלי וביצועי. לצד זאת, שדרת ההנהלה של חברת תצפית נדל"ן מנהלת את האופרציה בצורה הדוקה, תוך שמירה על פורטפוליו פעילות המבוסס על רגליים איתנות ותמהיל סיכונים נמוך לחברה ולפרויקטים בניהולה. יחד, הנהלה ועובדים, אנו מתמחים ברמה יומיומית במציאת פתרונות לסוגיות מורכבות, המשלבים חזון וביצוע בשטח, והכל מתוך ראייה רחבה של מכלול האספקטים הדרושים לכל פרויקט ופרויקט. ביחד ייצרנו מערכת פעילה ודינאמית התורמת להעצמה של יכולות הייזום, מציאת הפתרונות והביצוע של הקבוצה.

שירות מקצועי ואישי כערך עליון

המשמעות של עבודה עם כול הלב והנשמה היא גם מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר. בראייתנו שירות לקוחות בעולם הנדל"ן כולל ליווי צמוד, שיספק לרוכשים שלנו מענה על כול שאלה או תהייה. זה יהיה נכון מרגע הרכישה ועד לשלב קבלת המפתח ושלב הבדק – מדובר יהיה לעיתים אף על מספר שנים בהן אנשינו יעמדו לימינכם, נכונים ומוכנים לסייע בכול דבר או עניין, יסייעו לכם להתגבר על כול מורכבות בירוקרטית במידה וכזו תצוץ, ותספק לכם הסברים בשפת בני אנוש לכול אחד מהתהליכים שעובר פרויקט נדל"ן עד לאכלוסו ואף מעבר לכך. אנשינו לא יחסכו מאמצים כדי להביא אתכם הרוכשים שלנו לרמת שביעות רצון טובה.

תמונת אווירה - אתר תצפית
תמונת אווירה - אתר תצפית

שילוב יכולות יזמיות וביצוע

אחד היתרונות של קבוצת תצפית נוגע באינטגרציה בין יכולות יזמות ויכולות ביצוע. לקבוצה יכולות אקטיביות של ביצוע פרויקטים, כולל סיווג ג'4 המאפשר לחברה לבצע הן בעצמה והן בעזרת קבלנים חיצוניים, בניית פרויקטים בהיקפים מגוונים – פרויקטי בוטיק יוקרתיים ועד פרויקטים בהיקפים גדולים ורחבים.  החברה עתידה להשלים בקרוב את התנאים לקבלת סיווג תשתיות. השליטה הזו של קבוצת תצפית בכלל האספקטים של פרויקט הנדל"ן היא מכפיל כוח, שאנו משתמשים בו כדי לממש את הסטנדרטים הגבוהים אליהם אנו שואפים בכול פרויקט בו אנו פעילים. בראש ובראשונה חטיבת הביצוע שלנו תשאף לבנייה איכותית, תוך עמידה בזמנים ובתקציב, והכול לשביעות רצונם של לקוחותינו ושותפינו.

בראייתנו שירות לקוחות בעולם הנדל"ן כולל ליווי צמוד, שיספק לרוכשים שלנו מענה על כול שאלה או תהייה. זה יהיה נכון מרגע הרכישה ועד לשלב קבלת המפתח ושלב הבדק

אנו פעילים בכול רחבי הארץ, לאורכה ולרוחבה, באזורי הביקוש ובפריפריה כאחד, ואנו עושים זאת מתוך אמונה אמיתית באידיאל של בניין הארץ והתחדשותה.

גיוון רחב של פעילות הקבוצה וניהול קפדני ושמרני יחד עם תזרים קבוע ויציב, מקטין את הסיכונים ביחס למקובל בסקטור הנדל"ן.

הניסיון העשיר של המנהלים מגוון, והקבוצה מקפידה על ניהול סופר מקצועי, על חדשנות, חשיבה מחוץ לקופסא ואיכות בלתי מתפשרת. וכן מציאת פתרונות יצירתיים.

חטיבת הביצוע שלנו שואפת לבנייה איכותית, תוך עמידה בזמנים ובתקציב, והכול לשביעות רצונם של לקוחותינו ושותפינו.

הגיוון הרחב של פעילות הקבוצה : מרכישת קרקעות , עסקאות קומבינציה,  מכרזי רמ"י,  פרויקטים  למגורים, התחדשות עירונית, מסחר ולוגיסטיקה.

דילוג לתוכן