הדמיית פרויקט - אתר תצפית
הנדיב 6 הרצליה 1
איקון תצפית
תצפית

רמת גן- הצנחנים 6. תמ"א 38/2

סטטוס- 100% חתימות בשיבוץ לועדה.

בניינים
1
דירות כיום
4
סה"כ דירות שיבנו
16
אודות הפרויקט

רמת גן מצויה בליבו של אזור הביקוש המרכזי של ישראל, והיא נחשבת אחת הערים המתקדמות בתחום ההתחדשות העירונית. מיליארדי שקלים מושקעים בפיתוח העיר ובחידושה, והדבר ניכר גם בבניינים החדשים הנטועים כמו פטריות בשכונות הוותיקות, ובמנופים העסוקים בתהליכי בנייה והתחדשות של בנייני מגורים חדשים – כמו גם של עסקים ומשרדים.

העיר כוללת בתחומה פארקים – פארק הירקון, הפארק הלאומי והספארי; אזור תעסוקה גדול – הבורסה; מרכז להשכלה גבוהה – אוניברסיטת בר אילן; מרכז רפואי לאומי – בית החולים תל השומר; ואת אצטדיון רמת גן המהווה אף הוא נקודת משיכה אזורית. העיר משופעת בפרויקטים להסעת המונים – החל מהקו האדום של הרכבת הקלה לאורך דרך ז'בוטינסקי עם חיבור לתל אביב ופתח תקווה, ובהמשך עתידים לעבור בתחום העיר גם שני קווי מטרו, והקו הסגול של הרכבת הקלה לאורך דרך אלוף שדה ודרך רפאל איתן. חזון העיר הוא ליצור עיר מתחדשת לרווחת תושביה עם מגוון שימושים, עיר של התרחשות עירונית ועסקית, המהווה נקודת משיכה לכלל תושבי המטרופולין.

פרויקט תצפית רמת גן ברחוב הצנחנים 6 הינו פרויקט תמ"א 38/2, ברחוב שקט ועורפי המצוי בקרבת הרחובות המרכזיים של העיר. הבניין החדש יוקם במרחק הליכה קצר מהפארק הלאומי, אך גם בנגישות למרכזי התעסוקה הגדולים של העיר וסביבותיה, ובקרבת צירי תנועה ראשיים דוגמת כביש 4 ומחלף אלוף שדה. בפרויקט יהרסו 4 יחידות דיור ובמקומן ייבנו 16 יחידות דיור חדשות בבניין אלגנטי המתוכנן ומעוצב בקפידה בתמהיל מגוון.

ההזדמנות:

לגור ברמת גן במחיר שפוי עם קירבה לתל אביב, לאזור התעשייה והמסחר של העיר.

סטטוס – 100% חתימות. הוגשה בקשה להיתר. מחכים לשיבוץ וועדה

אדריכל – יריב מנדל
עו"ד יזם – עו"ד יואב מלכי
עו"ד דיירים – עו"ד שגיא כהן

הצנחנים רמת גן
תמונת אווירה - אתר תצפית
תמונת אווירה - אתר תצפית
הסביבה

קרוב למרכז תל אביב , לאזור התעשיה והמסחר של העיר, אך במחירים אטרקטיביים יותר. שוכן בשכונה שקטנה ברמת גן קרוב לפארק הלאומי בר"ג, לספארי ולצירי תנועה ראשיים, כביש 4  ואלוף שדה.

היתרונות

שכונה שקטה
קרבה לת"א
קרוב לספארי
קרוב לכביש 4
קרוב לפארק הלאומי
ליד הקו הסגול והאדום של הרכבת הקלה

צור קשר

מוזמנים להשאיר פרטים,
ואנחנו נתקשר אליכם

    דילוג לתוכן