הדמיית פרויקט - אתר תצפית
דימונה- מצב נוכחי
איקון תצפית
דימונה

אריאל שרון

פרויקט פינוי בינוי

בניינים
2-6
דירות כיום
258
סה"כ דירות שיבנו
1800
אודות הפרויקט

בליבו של הנגב הישראלי, במחצית הדרך בין באר שבע לים המלח, ניצבת לה דימונה המתחדשת. העיר נהנית מעשור של תנופה הכוללת בנייה, פיתוח, והצלחות בתחומי החינוך והתרבות. אלפי יחידות דיור חדשות נבנות ומתאכלסות בעיר מדי שנה, והביקושים גדולים מההיצע. בשנים האחרונות נבנו בשטחי העיר עשרות מפעלים חדשים, ואלפי מקומות עבודה למגוון רחב של תחומי מקצוע והתמחות. דימונה היא גם אחת הערים הצעירות בישראל – כחמישים אחוזים מתושבי העיר הם בני פחות מ-30 שנים, והיא מצליחה להחזיר אליה צעירים רבים אשר עזבו למרכז וכעת עושים את הדרך חזרה לדימונה המתעוררת.

פרויקט תצפית בדימונה מביא את ההתחדשות העירונית המוכרת כול כך במרכז גם לדרום הארץ. במתחם עירוני מתיישן בן כ-200 דירות, בסמוך למרכז הוותיק, מתוכננת לקום שכונה חדשה ומודרנית, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, עם למעלה מ-1,500 דירות חדשות ומודרניות.  תמהיל דירות מגוון 2-6 חדרים. הפרויקט מצוי בתהליכי תכנון וחתימות.

אדריכל – קורל שחר
עו"ד יזם – עו"ד יוסי פדידה – משרדי פירון
עו"ד דיירים – משרד עו"ד רותם צור ושני יפה

סטטוס – שלב ההחתמות והתחלת תכנון

תמונת אווירה - אתר תצפית
תמונת אווירה - אתר תצפית
תמונת אווירה - אתר תצפית
הסביבה

החדשות עירונית בפריפריה זה נושא שקרוב לליבנו. המקומות שהכי זקוקים להתחדשות העירונית ולבניה חדשה עם מיגון הן בשל השבר הסורי אפריקאי והן בשל הטילים שמגיעים מעזה, זה הדרום.  והממשלה מעוניינת לדחוף ולקדם במקומות הללו את נושא ההתחדשות העירונית.

היתרונות

בין ב"ש לים המלח
תנופת השקעה בחינוך
חידוש מרכז העיר
דירות חדשות וממוגנות

צור קשר

מוזמנים להשאיר פרטים,
ואנחנו נתקשר אליכם

    דילוג לתוכן