וועדה מייעצת

הוועדה המייעצת להנהלת קבוצת תצפית מורכבת משלושה מומחים בעלי ניסיון רב בתחום יזמות הנדל"ן ובמיזמי ענק בשוק הישראלי.ההנהלה הפעילה של חברת תצפית, היא זו המובילה את החברה ומתכללת את מכלול תחומי הפעילויות. הנהלת החברה, החליטה ביוזמתה גם לשתף שלושה מומחים חיצוניים בעלי ניסיון רב בתחומי הנדל"ן בפעילותה. מטרת שיתוף זו היא להרחיב את קשת הדעות, ולייצר דיונים וקבלת כיווני מחשבה נוספים, גם אם האחריות ולקיחת ההחלטות הסופית, נעשית על ידי הנהלת החברה באופן עצמאי ומוחלט לגמרי.

 

הוועדה מהווה מסננת אחרונה לקראת כניסה לפרוייקט חדש וזאת לאחר שעבר את כל שלבי האישורים בתוך החברה. חברי הוועדה מלווים את הנהלת הקבוצה בפגישות קבועות, סיכומים רבעוניים ושנתיים ובכל אבן דרך וצומת החלטה בפרוייקט. 

 

 

רו"ח שמעון יצחקי

יו"ר הועדה המייעצת

שמעון בוגר אוניברסיטת בר אילן. בעל ניסיון עשיר בניהול ופיננסים. שמעון הוא מנכ"ל ויו"ר לשעבר של חברת אלביט הדמיה רפואית, חברה יזמית בתחום הנדל"ן שנסחרה בבורסת נאסדק ובבורסת תל אביב. בעברו ניהל שמעון תיקים במשרד רו"ח פאהן קנה.

כיום שמעון הוא איש עסקים ביזום פרויקטים לבניה ביהודה ושומרון ועובד במתן יעוץ פיננסי ועסקי בתחומי הנדל"ן. 

שמעון הוא נציג ציבור בועדה לתכנון ותקצוב של מוסדות להשכלה גבוהה והוא גם משמש כחבר במזכירות הישוב דולב וחבר בעמותת "הפלוגה הדתית" של מלחמת השחרור.

עו״ד יוני הולצר

חבר הועדה המייעצת

יוני  בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית, ובוגר תוכנית "קורס ניהול עסקי בכיר" בביה"ס למנהל עסקים באוניברסיטה העברית. יוני היה מנהל אשראי, סמנכ"ל ומנכ"ל של בנק אדנים למשכנתאות במשך שנים רבות. כמו כן. יוני היה בעלים של משרד יעוץ בתחומי מימון, אשראי ונדל"ן ויו"ר ועדת האשראי של חברת מנורה מבטחים. 

יוני הוא יו"ר ועדת ביקורת בארגון רבני צוהר, מכללת הרצוג, ארגון פעמונים ומכינה קדם צבאית עוז שלמה.

עו"ד שלום שמעון

חבר הועדה המייעצת

שלום בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר שני בנדל"ן. הוא בוגר קורסי ניהול בכירים ובהם קורס מנכ"לים ותאגידים עירוניים. בעברו יזם, מייסד ומנכ"ל חברת "מבושלת".

מייסדה של החברה הכלכלית בני ברק, ומנהלה הכללי עד לאחרונה.

בתפקידו האחרון היה שותף לפרוייקטיי נדל"ן בהיקפים של מאות מליוני שקלים.

שלום שימש כדירקטור בכרמל מזרחי ומשמש כיום כיו"ר פעיל בדירקטוריון כ.פ.ל בפתח תקווה, וכיו"ר פעיל בדירקטוריון בחברת ACP. שלום הוא גם יו"ר עסקי של מושב יסודות ויועץ לחברות הכלכליות במועצות חריש וקרית ארבע.

 

מומלץ להפעיל סאונד
דילוג לתוכן