לקוחות מספרים

Quote_top

יאיר ג. נשוי ואב לחמישה, מנהל שיווק, ירושלים:

הגעתי לתצפית נדל"ן בעקבות המלצה של חבר מבין עניין. את מקצוענות החברה הרגשתי כבר בפגישה הראשונה. הם הציגו את הפרויקטים בבירור, הנגישו את המידע בגובה העיניים, שלטו בחומר וענו על כל שאלותיי. הותאם לי פרויקט שנכון לנתוניי, וכעת אני מקבל דו"חות רבעוניים על התקדמותו. המלצתי לחבר להצטרף גם כן, ומהר מאוד הפך גם הוא למשקיע 'תצפית נדל"ן' מרוצה במיוחד.

_____________

Quote_top

מאיר ל', נשוי ואב ל-3, מנהל רכש, רעננה:

השקעתי בפרויקט של תצפית נדל"ן לאחר שביררתי שמדובר בחברה שמנהליה אנשים מקצועיים ואמינים. ואכן, כבר בתחילת הדרך חשתי שהכסף שלי מושקע בידיים טובות. לי אישית חשוב להישאר כל הזמן עם יד על הדופק, לכן, העובדה שהחברה מספקת לא רק עדכונים שוטפים קבועים אלא גם עדכונים נקודתיים כאשר אלו נדרשים, סיפקה לי שקט נפשי ותחושת שליטה לכל אורך תקופת הפרויקט. התהליך התנהל בשקיפות מלאה, ובסיום הפרויקט קיבלתי את התשואה שהוערכה בתחילת הדרך.

_____________

Quote_top

איציק נחמני:

כישראלי המתגורר בחוץ לארץ, רציתי מאוד להשקיע בארץ, אבל כיוון שאני מרוחק, חששתי שלא אוכל למצוא עסקה טובה, ושאאלץ להתמודד עם הליכי ביורוקרטיה וכדו'.

לפרויקט של חברת 'תצפית' הגעתי, לאחר שחבר שהשקיע אצלם, המליץ על החברה בחום.

אני שמח לשתף שחברת תצפית ענתה לכל ציפיותיי ואף מעבר להן: קיבלתי מענה ויחס חם ואישי, וההליכים כולם נוהלו בשקיפות, באמינות, ביסודיות, ומעל לכול – במקצועיות שאין דומה לה.

_____________

Quote_top

נחשון:

תודה על האפשרות להשקיע דרככם.

גם לקבל תשואה שקשה לקבל במקום אחר וגם לקבל שירות טוב ואמין בחברה שקשובה ללקוח.

_____________